Články

Konta J. – Plíšková Kar.: česká favoritka senzaci nedopustí
article image

17.6.201

Má jeden z nejlepších servisů na túře, miluje tvrdé údery i ofenzívu, nemá nervy. Česká tenistka Karolína Plíšková by teď na trávě v Birminghamu měla své přednosti prodat. Domácí Johanna Konta by ji mohla obrat o set, ale porazit asi ne.

Konta

+ domácí prostředí, není favoritka

- dvě prohry se soupeřkou, omezené zbraně

 

 

Plíšková

+ servis, razantní údery, sebevědomí

- pohyb, nezvyk na trávu

 

 

První půlku roku měla skvělou, dokonce už klepe na Top 10, ovšem konec antukové sezóny byl zklamáním. Teď je tu ale pro Karolínu Plíškovou nová velká výzva: turnaje na trávě, které vyvrcholí Wimbledonem. Se svým razantním stylem by měla dominovat ještě více a podle odborníků se dokonce posunout na úroveň S. Williams, Šarapové či Kvitové. Brzdit ji může snad jen málo zkušeností ze hry na rychlém povrchu a potíže s ukočírováním své vysoké postavy.

 

Domácí Konta, až 139. hráčka světa, bude na úvod dobrý test. Zatímco Plíšková měla coby turnajová šestka v prvním kole volno, držitelka divoké karty smetla Australanku Gajdošovou 6:1, 6:3. S Češkou oba dosavadní vzájemné duely prohrála, ale předloni na trávě v Nottinghamu až po třísetové bitvě. Právě rozehranost bude její největší trumf, ale jakmile soupeřka chytne rytmus, měl by to být zápas na jednu bránu. Potvrdí se to?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Konta J. - Plíšková Kar. 1:2 3.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip