Články

Kometa – Vítkovice: rozjetí Brňané výhru nepustí
article image

12.12.201

Tři výhry v posledních čtyřech zápasech. Domácí se v jediném dnešním extraligovém mači pokusí přidat další triumf. Vítkovičtí hokejisté podávají nevyrovnané výkony a s Kometou prohrají i třetí vzájemný zápas v sezoně.

V prvním nestačili na Kometu doma 2:3, ve druhém podlehli v Brně vysoko 1:5. Vítkovičtí zkrátka na Kometu v letošním ročníku neumějí zahrát a k dobré a hlavně stabilní formě mají také pořádně daleko. V posledním kole sice vyhráli na ledě momentálně tragického Kladna 2:1, jenomže v předchozích devíti kolech sedmkrát prohráli a jen tři body je dělí od pádu mimo elitní desítku pro play off. Brno se naopak rozjelo, v posledních pěti zápasech bralo vítězné body hned čtyřikrát a na domácím ledě je po Spartě druhé nejlepší. V klubu si dobře uvědomují zpackanou loňskou sezonu, kdy právě v době před Vánocemi začali vyklízet pozice v popředí extraligy až nakonec vypadli mimo play off. Jenom jeden bod nyní dělí Brňany od třetí Plzně, kterou po dnešním duelu v tabulce předskočí…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Kometa Brno - Vítkovice 1 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip