Články

Kometa – Třinec: Oceláři si odvezou body!
article image

9.10.2014

Náročný boj o titul borce Komety pořádně vyčerpal. Vždyť neúspěšní finalisté loňského ročníku v nové sezoně tápou a krčí se na předposledním místě tabulky! Třinec naopak válí a extralize kraluje, v Brně zvítězí!

Oba finalisté uplynulé extraligové sezony se trápí, Zlín je v tabulce poslední a brněnská Kometa předposlední! Nadupaný brněnský mančaft přitom před sezonou posílil o prověřeného střelce Tona a zkušeného beka Ptáčka a v přípravě se mu dařilo, zvítězil v osmi z deseti zápasů! Také extraligu rozehrál dobře, když vyhrál dva ze tří úvodních duelů (v Liberci a s Olomoucí), ovšem od vysoké porážky 1:6 v Litvínově na jeho hráče sedla deka a Kometa prohrává jeden duel za druhým. Naposledy nestačila na Karlovy Vary (1:4), což byla pátá porážka brněnského celku v řadě, během této mizérie bodoval jenom při prohře v nájezdech v Pardubicích. Brňané se utápí v mizérii, nefunguje jim obrana a v útoku hrají příliš komplikovaně a neproměňují šance. Silný Třinec naopak zahájil skvěle a vyhrál sedm z devíti utkání, s Litvínovem se dělí o první příčku v tabulce. Oceláři se momentálně vezou na pětizápasové vítězné vlně a své soupeře drtí parádní ofenzívou, která je s 34 vstřelenými góly jasně nejproduktivnější z celé soutěže. Jejich sílu naposledy poznal Hradec Králové, jeho do té doby nejlepší extraligová defenzíva v Třinci inkasovala šestkrát… Ani obrana Komety třinecký útok neudrží na uzdě, hosté zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Kometa Brno - Třinec 2 2.11

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip