Články

Kometa – Sparta: v Brně se půjde do prodloužení
article image

3.1.201

Brňané válí! V posledních čtyřech kolech neztratili ani bod a dotahují se na druhý Hradec. Sparťané kralují tabulce s náskokem 11 bodů a jsou i střeleckými suverény soutěže. Hit extraligy se v základní hrací době nerozhodne.

Hráči Komety si moc dobře pamatují na loňský prosinec, kdy začal jejich propad tabulkou až mimo příčky play off. Tentokrát však v závěru roku zabrali naplno a série čtyř výher je přiblížila již jen na čtyřbodový odstup od druhých hokejistů hradeckého Mountfieldu. Na jejich ledě vydřeli těsné vítězství 3:2 v minulém kole a teď je čeká test s jasnými vládci základní části. Sparťané se na špici tabulky chlubí jedenáctibodovým náskokem, mají nejlepší ofenzívu (145 gólů – žádný jiný tým se přes stogólovou hranici nedostal) i defenzívu (65 gólů). V Brně je vyprodáno a diváci se těší na velký boj. Trenér Kýhos chce obrovské útočné síle Pražanů čelit defenzivní taktikou, stejně jako v předchozích dvou zápasech tohoto ročníku (Kometa – Sparta 2:1, Sparta – Kometa 4:1). Fanoušci se dočkají urputné bitvy, která skončí po šedesáti minutách remízou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Kometa Brno - Sparta 0 3.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip