Články

Kometa – Sparta: Ton sestřelí Pražany!
article image

26.9.201

Jde proti „svým“! Obávaný kanonýr Petr Ton se stal ve Spartě nepotřebným a před startem letošní sezony tak odešel do Brna, kde válí za Kometu. Nyní se postaví proti svému někdejšímu zaměstnavateli a ukáže mu, že stále pálí ostrými!

Finalisté loňského extraligového ročníku z Brna mají letos znovu ty nejvyšší ambice, do nové sezony se ale rozjíždějí vcelku pomalu. Ve čtyřech duelech dvakrát zvítězili, naposledy ale utrpěli debakl 1:6 v Litvínově, který chtějí proti Spartě odčinit! Ani Pražané, kteří loni ovládli základní část a následně selhali ve čtvrtfinále play off, ale příliš nezáří, ovšem nakopnout k lepším výkonům by je mohlo vítězství v derby nad Slavií, kterou přejeli 5:2. Ač přes léto prošli velkou obměnou kádru, stále patří mezi velké favority na zisk titulu a v přípravě nehráli vůbec špatně. V mistrovských duelech to zatím není úplně ono, i když proti Slavii konečně ukázali velké kvality a do souboje s Kometou tak půjdou v pohodě, především podařeným výkonem v ofenzívě si zvedli sebevědomí. Tradiční souboj velkých rivalů tentokrát okoření fakt, že v létě vyměnil jejich dresy střelec Petr Ton. Někdejší sparťanská ikona odešla právě do Brna, kde i ve čtyřiceti letech dokazuje, že stále patří mezi obávané kanonýry. V úvodních dvou duelech nové sezony nejproduktivnější hráč loňské extraligové sezony třikrát asistoval, ovšem ani jednou nerozvlnil síť, to si však vynahradil v následujících duelech s Olomoucí a Litvínovem. Potřetí v řadě se chce trefit proti Spartě, za kterou odehrál posledních 11 sezon! Motivaci skórovat bude mít velikou, obranu Pražanů pokoří!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Kom-Spa: Ton P. ano 2.40

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip