Články

Kometa – Litvínov: v Brně mnoho branek neuvidí
article image

27.2.2014

Sedmibrankovým debaklem s vedoucí Spartou si brněnský mančaft zavařil v boji o nejlepší šestku, další ztrátu s Litvínovem si nemůže dovolit! Hosté ale bojují o předkolo play off a nedají domácím nic zadarmo, k vidění bude urputná bitva.

V Holešovicích předvedli bezkrevný výkon, kterému chybělo nasazení a touha poprat se o dobrý výsledek. Vedoucí Sparta si tak s odevzdanými hokejisty Komety pohrála a poslala je do Brna se sedmibrankovým výpraskem! Propustnou modrobílou obranou lídr procházel, kdykoliv se mu zachtělo, proti Litvínovu budou muset Brňané výrazně přidat na důrazu a především zodpovědnosti, jinak je čeká další výsledková pohroma! Vypustit další duel si ale před svými věrnými fanoušky nedovolí, navíc sedmé Vítkovice na ně v tabulce ztrácí jen tři body, opětovná bodová ztráta by je v konečném účtování mohla stát přímý postup do vyřazovacích bojů! Litvínov bojuje o účast v předkole play off a také nutně potřebuje bodovat, naposledy v derby přetlačil Karlovy Vary 2:1 a posunul se na deváté místo. V Brně se Ručinský a spol. nebudou pouštět do bezhlavé ofenzívy, spíše budou čekat, co vymyslí domácí a počíhají si na rychlé kontry. V jejich posledních třech vzájemných duelech s Kometou padlo vždy pět branek, ani tentokrát to asi nebude žádná velká přestřelka.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Kometa Brno - Litvínov 5,5 - 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip