Články

Kometa – Litvínov: domácí myslí na pomstu!
article image

15.12.201

Brňané neprožívají ideální sezonu, na rozdíl od mistrovského Litvínova se ale drží na příčkách pro play off. To jejich přemožitelé z loňského semifinále jsou na tom výrazně hůř, vždyť leští samotné extraligové dno…

Po získání historického titulu se od Litvínova v nové sezoně čekal mírný herní propad, ovšem takový sešup, jaký Chemici předvádějí, asi nikdo nepředpokládal. Mistrovský mančaft sice opustilo několik opor (Petružálek, Ručinský, Francouz), většina kádru ale zůstala pohromadě a Litvínov tak měl bojovat o play off. Místo toho se v polovině soutěže krčí na poslední příčce tabulky a na desátou příčku, z níž se jde do předkola play off, ztrácí osm bodů… Obhájci titulu doplácí na nízkou produktivitu (2,07 G/Z) a individuální chyby, hráči nemají ideální přístup, což se podepisuje na nedostatku bojovnosti a touze uspět. V posledních duelech ale ukázali zlepšení, když zdolali Vítkovice (3:1) a Zlín (3:2 pp) a potrápili vedoucí Liberec (0:1). V Brně je však čeká nepřátelské prostředí a nabuzený protivník, jenž jim chce oplatit vyřazení ze semifinále posledního play off. Ani Kometa ale nehraje ideálně a má problémy se střílením branek, mnoho jich diváci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Kometa Brno - Litvínov 4,5 - 2.17
1. třetina - počet gólů - Kometa Brno - Litvínov 1,5 - 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip