Články

Kometa – Hradec: první třetina skončí remízou
article image

6.2.201

Celek z Brna po výprasku od Zlína zabral a zvítězil na ledě mistrovské Plzně, na Hradec si bude věřit! Východočeši v posledních dvou duelech neuspěli a potřebují se znovu chytit, dobře hrající Kometa ale bude těžkým protivníkem…

V první polovině ledna se ambiciózní Kometa trápila a prohrála pět ze šesti duelů, nyní už je ale zpět ve formě a věří, že se udrží mezi nejlepší extraligovou šestkou, která postoupí přímo do čtvrtfinále play off a vyhne se zrádnému předkolu. Momentálně je v tabulce čtvrtá, od sedmého Zlína jí ale dělí jen dva body a nad třetím Hradcem tak potřebuje zvítězit! V posledních pěti zápasech čtyřikrát triumfovala a jednou nečekaně vybouchla doma se Zlínem (0:4), obzvláště triumf 2:1 z ledu úřadujících plzeňských šampionů svěřencům kouče Kýhose, kteří se pyšní třetí nejlepší extraligovou obranou, vlil do žil pořádnou dávku sebevědomí. Ovšem Hradec inkasoval ještě o dvě branky méně a svou propracovanou obranou je pověstný, naposledy jí předvedl v plné parádě v derby proti Pardubicím, které prohrál smolně v prodloužení 0:1. Předtím nestačil na Litvínov (2:3) a v Brně už si nemůže dovolit zaváhat, v případě další ztráty by mohl přijít o třetí příčku. Začátek důležitého utkání bude z obou stran opatrnější a hlavně bojovný a houževnatý, první třetina by tak mohla skončit plichtou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Kometa Brno - Hr.Králové 0 2.31

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip