Články

Kometa Brno – Zlín: vrátí Kometa „beranům“ první úder?
article image

12.3.201

Odveta za prohru ve finále loňského extraligového play off se brněnským hokejistům nepovedla a hosté se dostali do vedení v sérii 1:0. Dnes musí Kometa pořádně zabrat, aby do Zlína nejela s nepříjemným dvouzápasovým mankem.

Brno

+ skvělé domácí prostředí; kvalitně složený tým

– psychický tlak s nutností zvítězit; chyby v obraně

Zlín

+ psychická pohoda; perfektní obrana s rychlými kontry

– kolísavá výkonnost brankářů; utáhne vše Čajánek?

 

Zlín potvrdil skvělou aktuální formu, která ho vynesla z poslední příčky až na šestou i v prvním duelu čtvrtfinálové série v Brně. Domácí plejery zaskočil ofenzivní hrou, a i když inkasoval jako první, dokázal zápas otočit. V play off se však bojuje až do závěrečné sirény a Brňané 13 vteřin před jejím zazněním při power play spojené s přesilovkou vyrovnali. Jenže prodloužení se nehrálo ani minutu, protože v 46 vteřině Zdeněk Okál rozhodl o připsání prvního bodu na účet hokejistů Zlína.

Co s hokejisty Komety úvodní porážka provede? Tentokrát se hned od počátku dá očekávat, že hostující „berani“ předvedou svou typickou hru, kdy „ucpou“ střední pásmo a budou čekat na chybu soupeře. A také domácí pod vidinou hrozby znovu pustit Zlín do vedení, budou hodně opatrní. Minimálně úvodní třetina tak asi střelecké galashow nepřinese. 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Kometa Brno - Zlín 1 1.86
Počet gólů - Kometa Brno - Zlín 5,5 - 1.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip