Články

Kometa Brno – Zlín: produktivní Němec se trefí i ve finále
article image

20.4.2014

Zatím vyšel spolu s celou Kometou střelecky naprázdno, nejvyšší čas, aby se nejlepší brněnský kanonýr Vojtěch Němec v extraligovém finále konečně prosadil. A ve třetím pokračování série se mu to doma podaří.

Brňané si zatím na zlínské defenzívě a skvělém Kašíkovi v bráně vylámali zuby, 120 minut bez gólu je ostuda. Kdo jiný by měl pozvednout prapor než právě Němec? Mistrovské Plzni nastřílel ve čtvrtfinále 5 branek, i proto si na něj v semifinále dali sparťané pozor a Rachůnek jej drsným hitem na hlavu poslal do nemocnice. Přesto šel brněnský šikula do finálové série coby nejproduktivnější hokejista play off s bilancí 7+5. Jenže ve Zlíně si ani neškrtl a v produktivitě jej dohonil kompletní první útok domácích Honejsek – Čajánek – Veselý. V brněnském Rondu ale může být vše jinak! Domácí hnáni bouřlivým publikem si jistě vynutí tlak a s ním nejspíš i početní výhody, kde by měl dát Němec o sobě ještě více vědět. Za úspěchem půjde po hlavě, i on ví, že tento zápas Kometa vyhrát prostě musí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Kom-Zlí: Němec V. ano 2.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip