Články

Kometa Brno – Zlín: je tu bitva o mečbol!
article image

18.3.2015

Na domácím ledě vždy vyhráli jeden zápas ze dvou, vzájemně se oťukli a teď už půjde do tuhého! Hokejisté brněnské Komety a mistrovského Zlína si to rozdají popáté. Kdopak z nich uspěje a za stavu 3:2 na zápasy získá čtvrtfinálový mečbol?

Brno

+sebevědomí, podpora tribun, vyrovnaný kádr

-může je svázat tlak, naposledy nestíhali

Zlín

+dostává se do formy, skvělí tahouni Čajánek a Leška

-nesemele je peklo brněnského Ronda?

 

Čtvrtfinálová série mezi hokejisty Komety a Zlína graduje a obhájci titulu se netají cílem připsat si třetí vítězství a mít v sobotu na svém ledě postupový mečbol. Jenže Kometa má za stavu 2:2 na zápasy stejný plán... Nutností pro ni je ale zahrát daleko lépe než v minulém utkání. „Podobně jsme hráli i loni. Vyhráli jsme tři zápasy a najednou jsme si chtěli zahrát hokej. To je špatně. Něco podobného si může dovolit se svým hráčským kádrem Třinec nebo Sparta, my musíme bojovat,“ zlobil se kouč Brňanů Kýhos.

Zlínští se prý brněnského kotle nebojí. „Nevidím v tom rozdíl. Oba týmy už jsou pod stejným tlakem získat do dalšího zápasu výhodu mečbolu,“ řekl zlínský lodivod Vlach a upozornil, že jeho svěřenci nesmějí polevit jako v duelu číslo čtyři. Hraje se i v zákulisí. Zlín po dvou zápasech v Brně vetoval pro play off rozhodčího Hribika, podobný krok nyní udělali i Brňané, kteří po čtvrtém utkání vetovali sudího Hradila. Jak budou s rozhodováním spokojeni tentokrát?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Kometa Brno - Zlín 1,5 - 1.66
Dá gól (včetně prodloužení) - Brn-Zlí: Čermák L. ano 5.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip