Články

Kometa Brno – Sparta: pod širým nebem góly opět přijdou
article image

8.1.201

Ve hře jsou jen tři body, přesto půjde i o něco víc. Bitva rivalů Komety se Spartou se odehraje pod širým nebem a nejspíš před rekordní diváckou návštěvou. A fandové uvidí dostatek gólů.

Hokejové Brno hostí výjimečnou událost. Na historickém místě bývalého legendárního stadionu v Lužánkách vyrostly provizorní tribuny a Kometa dva extraligové mače sehraje pod širým nebem. V neděli si s Plzní poradila 5:2, teď přijíždí rozjetá Sparta, která pět z posledních šesti utkání vyhrála. Navíc jde strach z její ofenzivní síly, poslední dobou Pražané sází soupeřům v průměru pět branek na zápas. Jenže Brňany má hnát ke zteči více než 20 tisíc fandů, čímž by se opět vylepšil jejich nedělní divácký rekord, a domácí tak budou chtít navzdory defenzivnímu zaměření jejich kouče Hadamczika hlavně útočit. Venkovní podmínky navíc nahrávají tomu, že na méně kvalitním ledě bude více nepřesností a promrzlí hráči budou chybovat. To je jen další důvod předpokládat, že k vidění bude dostatek šancí a snad i gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Kometa Brno - Sparta 5,5 + 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip