Články

Kolumbie – Uruguay: aféra je semkne k postupu
article image

28.6.201

S pocitem, že svět se spikl proti nim, nastoupí Uruguayci do bitvy o čtvrtfinále proti vítězi skupiny C. Bez distancovaného kanonýra Suáreze to proti rozjetým Kolumbijcům budou mít těžké, ale jihoamerického rivala porazí.

Uruguayský kouč Oscar Tabárez stojí před řešením stejné otázky, jako před úvodním duelem na šampionátu s Kostarikou. Největší hvězda Luis Suárez nemohla nastoupit, protože se doléčovala po operaci kolene. Nyní si snajpr Liverpoolu a nejlepší střelec Premier League od fotbalu dlouho odpočine po disciplinárním trestu od FIFA za kousnutí Chielliniho v zápase s Itálií. S Kostaričany byla při porážce 1:3 absence Suáreze výrazně znát, jak tomu bude dnes? V útoku zřejmě vedle dalšího výtečného útočníka Cavaniho z Paris SG nastoupí šestatřicetiletý Diego Forlán. Kolumbie prožívá krásný šampionát. I když se v Brazílii musí obejít bez své hvězdy, střelce Radamela Falcaa z Monaka, vyhrála všechny tři zápasy: s Uruguayí 3:1, Pobřežím slonoviny 2:1 a s Japonskem 4:1. Gólově se prosazuje Falcaův klubový spoluhráč z Monaka James Rodríguez, který si tři góly rovnoměrně rozdělil do všech utkání.

Uruguayci nastoupí na stadionu Maracaná v Rio de Janeiru teprve poprvé od památného finále MS 1950, v němž po výhře 2:1 senzačně připravili o titul domácí Brazílii. Na maximum vyšponovaná obrovská motivace rozhodne při vyrovnaných kvalitách obou týmů o vítězství Uruguaye.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Postup - Kolumbie - Uruguay 2 2.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip