Články

Kolumbie – Paraguay: favorit si připíše druhou těsnou výhru
article image

6.6.2016

Na úvod Copa Ameriky přejeli domácí výběr USA, teď plánují fotbalisté Kolumbie potvrdit svoji převahu i nad Paraguayí. Zase to bude souboj o pár gólech a rivala počtvrté v řadě porazí.

Obávali se, co s nimi na úvod turnaje pořádaného poprvé ve Spojených státech udělá nabuzený americký tým, jenže nakonec to byla pohodička. Kolumbijci vedení esem Realu Jamesem Rodriguezem vedli už po půli 2:0 a náskok v klidu udrželi. To Paraguayci předvedli velké taktické šachy s Kostarikou a byla z toho nakonec bezgólová plichta. Na pevnou obranu budou chtít sázet i ve svém druhém vystoupení a je otázka, zda to bude stačit. Na Kolumbii jim to totiž tradičně nejde, za poslední dekádu s ní mají zápasovou bilanci 2:6 a prohráli s ní třikrát v řadě. Naposledy se oba jihoameričtí soupeři potkali v říjnu 2013 a Paraguay doma v kvalifikaci MS padla 1:2. V posledních pěti duelech navíc vstřelila protivníkovi pouhé dva góly a nedá se očekávat, že by v tomto směru předvedla více i nyní. Sázka na těsnou výhru Kolumbijců se tak znovu nabízí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Kolumbie - Paraguay 2,5 1/-2,5 3.36

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip