Články

Kolín n.R. – Ingolstadt: nováček body nezíská
article image

24.9.2015

Loňský vítěz druhé bundesligy Ingolstadt si premiérovou účast v nejvyšší německé soutěži zatím užívá a drží se v klidném středu tabulky. Kolín nad Rýnem je na tom podobně, disponuje ale kvalitnějším útokem a to ve vzájemném zápase rozhodne!

Nováček Ingolstadt zatím překonává předpoklady a s deseti body na kontě (bilance 3-1-2) jej pouhé tři body dělí od třetího Schalke! Tak vysoko v tabulce se drží díky velmi dobré defenzívě a navzdory tragickému útoku, vždyť v šesti duelech vstřelil pouhé tři body. Každý jeho zásah totiž znamenal výhru 1:0… Pokud však hosté v ofenzívě výrazně nepřidají, brzy si v tabulce výrazně pohorší, vítězit nejtěsnějším rozdílem nemohou do nekonečna. Loni dvanáctý Kolín má na kontě stejně bodů jako Ingolstadt, směrem dopředu je ale výrazně nebezpečnější i díky letní posile forvardu Modestemu, jenž se střelecky prosadil ve čtyřech ze šesti bundeslových duelů a další dvě branky přímo připravil pro své spoluhráče. Nejlepší výkony předvádí Kolín na vlastní půdě, kde letos dvakrát vyhrál a plichtil se silným Wolfsburgem, celkem doma neprohrál v posledních třinácti duelech! Žádná velká přestřelka se v utkání s Ingolstadtem očekávat nedá, domácí ale nakonec zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Kolín n. R. - Ingolstadt 1 2.11
Počet gólů - Kolín n. R. - Ingolstadt 2,5 - 1.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip