Články

Kolín n. R. – Fürth: první poločas bude vyrovnaný
article image

24.2.201

Druhou bundesligu okoření šlágr dvou nejlepších týmů tabulky! Domácí Kolín nad Rýnem vévodí soutěži s šestibodovým náskokem před čtveřicí pronásledovatelů, mezi nimiž je i jeho dnešní soupeř. Bude to bitva, v 1. půli se nerozhodne.

Přímý postup mezi německou elitu si vybojují dva nejlepší celky druholigové tabulky a právě domácí Kolín nad Rýnem je na tom z celého osmnáctičlenného pole nejlépe. Slavný celek si v nejvyšší soutěži zahrál naposledy v sezoně 2011/12, loni se mu pak okamžitý návrat do první ligy nevydařil, když obsadil konečné páté místo. Letos je na tom zatím výrazně lépe a věří, že v duelu s druhým Fürthem potvrdí kvality! Svěřenci trenéra Stögera mají suverénně nejlepší defenzívu ze všech, vždyť ve 21 zápasech inkasovali jen 11x. Do jarní části soutěže sice vstoupili nečekanou porážkou 0:1 s Paderbornem, tu ale napravili výhrou 1:0 v Aue. Fürth se po probuzení ze zimního spánku hledá ještě víc, ve dvou duelech po skončení zimní přestávky nezvítězil – nejprve padl 1:2 v Kaiserslauternu, poté doma remizoval s Karlsruhe 1:1. O druhé místo se Fürth momentálně dělí s dalšími třemi týmy a na hřišti lídra by tak potřeboval bodovat, aby odskočil do mírného trháku. Překonat výtečnou obranu domácích ale nebude snadné, první poločas by mohl skončit remízou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Kolín n. R. - Fürth 0 2.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip