Články

K'lautern – Mnichov 1860: domácí jasně vyhrají
article image

4.8.201

Loni snili o návratu do bundesligy, ale nepodařilo se. Tak si to fotbalisté Kaiserslauternu a Mnichova 1860 zase na úvod sezóny rozdají jen ve druhé lize. Domácí potvrdí jasnou převahu ze vzájemných duelů a s přehledem vyhrají.

Nebyli vůbec daleko. Kaiserslautern skončil čtvrtý, mnichovský tým s odstupem šesti bodů sedmý. Ověřili si, že návrat mezi německou fotbalovou smetánku není utopií a smělé postupové plány střádají i pro tento ročník. V něm se potkávají hned v prvním kole druholigové sezóny a tento zápas může být pro další ambice obou týmů hodně důležitý. Vydařený rozjezd mužstvo i jeho fanoušky nakopne a ve finále z toho třeba bude postupová radost! Jak to bude dnes vypadat na trávníku? Domácí borci vědí, že na protivníka umějí. Loni před svými fanoušky vyhráli 3:0, v mnichovské odvetě pak 1:0. Gól nedostali ani o rok dříve (1:0 a 0:0), za posledních šest let mají s Mnichovany parádní bilanci 6-3-0. Je jasné, že favority duelu jsou fotbalisté Kaiserslauternu a sázka na jejich pohodovou výhru v handicapu není vůbec nereálná.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - K'lautern - Mnichov 1860 0:1 1 2.46

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip