Články

K'lautern – Chotěbuz: domácí půjdou od začátku za výhrou
article image

2.9.201

Naposledy dostali nářez 0:4 v Aalenu, přesto jsou fotbalisté Kaiserslauternu v popředí druhé ligy. Pokud porazí Chotěbuz, vrátí se na druhou příčku. Doma se jim daří už první poločasy a tento scénář si zopakují.

Návrat mezi bundesligovou smetánku jim po loňském sestupu na první pokus nevyšel, i když k němu měli borci K'lauternu relativně blízko. Coby třetí tým druhé ligy šli do baráže, ale v ní je dvakrát přehrál Hoffenheim. Chotěbuz skončila loni osmá a ani letošní bilance 2 – 1 – 2 zatím nenasvědčuje, že by to mělo být lepší. Zatímco Kaiserslautern oba letošní domácí duely vyhrál, jeho dnešní protivník uhrál ze tří venkovních utkání jen bodík. V posledním vzájemném utkání sice v dubnu Chotěbuz na svém hřišti 4:2 vyhrála, ovšem předtím ji K'lautern porazil desetkrát v řadě! Domácí se dokáží na svém stadiónu obvykle prosadit velmi brzy, první půle patří jim, a tak i tentokrát je za konečnou výhrou nasměruje vítězný první poločas.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - K'lautern - Chotěbuz 1/1 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip