Články

Kladno – Ústí n.L.: favorit bude mít na úvod práci
article image

28.2.2016

Potvrdí coby vítěz základní části roli favorita, nebo doplatí na herní pauzu? Hokejisté Kladna vstupují do play off první ligy čtvrtfinálovou sérií s Ústím a bude to na úvod urputný defenzivní boj.

V základní části byli suverénní, nastříleli přes 200 gólů a poslali všem jasný vzkaz, že se chtějí hned vrátit do extraligy. Jenže ve vyřazovacích bojích musejí borci Kladna své ambice znovu potvrdit. Bezmála dva týdny nehráli zápas, díky čemuž si sice odpočinuli, ale také vyšli z tempa. To jejich soupeři z Ústí byli neustále v zápřahu, když v předkole s Kadaní vyhráli 3:1 na zápasy. Už si přivykli na fyzicky laděné souboje play off a zejména v počátku série s Kladnem by se to mělo projevit. Navíc Severočeši si na Rytíře věří – v základní části oba celky vyhrály po dvou vzájemných soubojích, poslední dva přitom patřili hokejistům Ústí: těsně před Vánoci doma favorita přestříleli 6:5, v únoru dokonce na jeho ledě vyhráli 3:2 v prodloužení! I teď to bude těsné a v zápase číslo jedna se asi nedá čekat snadné vítězství favorizovaných domácích.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Kladno -1,5 - Ústí n.L. 2 2.07

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip