Články

Kladno – Slavia: Pražané na favorita znovu vyzrají
article image

14.9.201

Šlágr druhé nejvyšší hokejové soutěže mezi dvěma exligisty! Zatímco kladenští Rytíři letos tápou, Slavia je v pohodě. Na ledě rivala to potvrdí a vyfoukne mu všechny tři body.

Vyhlásili velkou postupovou misi, ale na startu sezóny moc přesvědčivě nevypadají. Kladenští nejprve porazili Benátky až v prodloužení, následně senzačně padli v Havířově a pak doma těsně přetlačili poslední Litoměřice. Až teď je čeká první zvučný soupeř, který má navíc formu. Slavia vede tabulku, byť i její výsledky byly dost těsné. Nicméně psychická výhoda bude na její straně. Jednak hraje venku a nebude pod takovým tlakem, na rivala to navíc umí. V minulé sezóně nejprve dvakrát padla na nájezdy a poté dvakrát vyhrála v normální hrací době, v letní přípravě pak Rytíře porazila 2:1 a 9:1! Právě poslední výprask budou mít Kladenští v hlavách a i když je požene kupředu touha po odplatě, budou současně i značně nervózní. Slávisté toho využijí a odvezou všechny body.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Kladno - Slavia 2 2.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip