Články

Kladno – Prostějov: šlágr druhé ligy Rytíři zvládnou
article image

4.10.2016

Na čele tabulky už si vytvořili malý náskok a proti třetímu Prostějovu si ho mohou upevnit. Hokejoví Rytíři z Kladna jsou v pohodě a i s pomocí fanoušků souboj zvládnou.

Jejich loňský pokus o návrat do extraligy skončil v play off fiaskem, letos má Jágrův klub opět cíl být ve druhé lize nejlepší. A úkol číslo jedna je jasný: potřebuje zvládnout dlouhodobou část, aby si vytvořil co nejlepší pozici pro vyřazovací boje. Po 11 kolech jsou Středočeši sice na špici, ale soutěž je hodně vyrovnaná. To dokládá i jejich poslední zápas a porážka 0:4 v Přerově. Teď pro změnu přijíždí ambiciózní Prostějov, jehož výsledky jsou zatím nečekaně dobré a nedávno porazil i silné České Budějovice. Mohou Moravané překvapit i na Kladně? Určitě ano, ale budou to mít těžké. Rytíři jsou si totiž vědomi síly protivníka a přistoupí k duelu zodpovědně a s maximální koncentrací. V uplynulé sezóně soka ve všech čtyřech případech porazili, naposledy po divočině 8:7. Tentokrát to taková přestřelka nejspíš nebude, ovšem tři body znovu zůstanou doma.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Kladno - Prostějov 1 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip