Články

Kladno – Litoměřice: favoritovo trápení moc gólů nepřinese
article image

12.9.201

Měli být hlavními favority druhé nejvyšší soutěže, jenže v úvodních dvou kolech zklamali. Hokejisté Jágrova Kladna teď doma hostí poslední Litoměřice a moc gólů nepadne.

Na úvod doma přetlačili Benátky až v prodloužení, pak senzačně padli v Havířově. Kladenští Rytíři mají velké problémy s koncovkou, tři vstřelené góly za 120 minut normální hrací doby je velká bída. A nedá se očekávat výrazná změna k lepšímu. Pokud totiž Litoměřicím něco funguje, je to defenzíva. V tabulce jsou sice zatím bez bodu, ale ve dvou duelech inkasovali celkem jen pětkrát. Navíc na Kladenské to umějí – v minulých dvou sezónách nad nimi pokaždé vyhráli tři zápasy ze čtyř! Ani tentokrát se hosté nebudou pouštět do žádné ofenzivní divočiny a budou si hlídat zadní vrátka. Domácí favorité to při svých útočných trablech budou mít tímpádem o to složitější. Ke třem bodům se nakonec možná prokoušou, ale moc produktivní zápas k vidění nebude.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Kladno - Litoměřice 5,5 - 1.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip