Články

Kladno – Chomutov: nerozhodná první třetina
article image

11.4.201

Bitva o naději! Baráž se pro extraligové účastníky vyvíjí hodně špatně, a vážně jim hrozí pád o soutěž níž. Oba musí dnes vyhrát, aby jejich naděje nebyly už takřka nulové. Nervózní hokej přinese remízovou úvodní třetinu.

Hokejoví fanoušci na Kladně jsou zoufalí. Tradiční extraligový klub se pádu z nejvyšší soutěže už zřejmě neubrání. Pět kol před koncem baráže je poslední a na druhou Olomouc ztrácí propastných devět bodů. Chomutovští Piráti na tom jsou sice o čtyři body lépe, ale i jejich situace je hodně vážná. A pokud dnes v Kladně nezvítězí, extraligový los pro příští sezonu je zřejmě zajímat nebude. Rytíři ve třech domácích barážových utkáních vyhráli jen to poslední a to 5:4 na nájezdy proti Olomouci. A v celé baráži v normální hrací době nevyhráli v sedmi zápasech ani jednou… Chomutov si ze třech mačů venku přivezl jedno vítězství a to právě z Kladna. Oba celky trápí především bídná koncovka a těžko předpokládat, že ji výrazně zlepší v tomto superdůležitém boji. Nikdo si nemůže dovolit udělat chybu a opatrný hokej přinese remízovou první třetinu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Kladno - Chomutov 0 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip