Články

Keys M. – Kvitová P.: uhraje Češka alespoň set?
article image

25.8.2015

Zdravotně není fit, nemá top formu a na soupeřku naposledy neuhrála ani set. Česká tenistka Petra Kvitová není v New Havenu proti domácí Madison Keys favoritkou. Dokáže duel zdramatizovat?

Ve 3. kole Australian Open s mladou Američankou nečekaně prohrála 4:6, 5:7 a už tehdy se říkalo, že soupeřčin tenis jí nevoní. Psychicky odolnou Keys navíc skvěle připravila její trenérka Davenport, někdejší tenisová královna, která jako by našla vhodnou taktiku na Kvitovou. Po půl roce je tu odveta a Češka rozhodně nemá v ruce více trumfů. Právě naopak! Její tělo se pere s doznívající mononukleózou, kvůli čemuž omezila zátěž a při zápasech je to poznat. Prohrála třikrát za sebou, naposledy v Cincinnati jí navíc totálně odešla její hlavní zbraň – servis. „Není to snadné období, ale nevzdám se a budu bojovat dál,“ slíbila fanouškům.

To Keys je ve větší pohodě a přestože nijak zvlášť neexceluje, 19. příčka na světovém žebříčku je dokladem jejích kvalit. Na domácí půdě a proti limitované soupeřce, na kterou si navíc věří, jí vše hraje do karet. Potvrdí se ale prognózy i na kurtu?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Keys M. - Kvitová P. 2:0 2.35

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip