Články

Kerber A. – Williams V.: Němka poprvé ztratí set, ale vyhraje
article image

6.7.2016

Zatím je ve Wimbledonu suverénní, pětkrát vyhrála poměrem 2:0. Němka Angelique Kerber bude mít v semifinále s Venus Williams práci, ovšem přijde jen o jeden set.

Po šokujícím triumfu na lednovém Australian Open, kde ve finále zdolala »neporazitelnou« Serenu, se u Kerber dostavil lehký útlum, který vyvrcholil zničujícím výbuchem na French Open hned v prvním kole. Ovšem na třetím grandslamu sezóny už je znovu ve formě a ukazuje, že dokáže najít recept na kohokoli. Naposledy ve čtvrtfinále zničila Rumunku Halep a před semifinále si věří. Vždyť se starší ze sester Williams má příznivou zápasovou bilanci 3:2, přetlačila ji na londýnské olympiádě i následném US Open 2012. Jenže pozor, znovuzrozená Venus chytá druhou mízu a v 36 letech předvádí úžasné výkony. Tráva jí sedí, svým agresivním stylem dominuje, nicméně zatím měla štěstí na los a nenarazila na opravdu zvučné jméno. Proti skvělé obranářce Kerber, která je navíc mimořádně psychicky odolná, to bude velká bitva, Američanka má určitě na to uhrát set, ale z postupu do finále by se měla radovat její sokyně.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Kerber A. - Williams V. 2:1 3.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip