Články

Kerber A. – Strýcová B.: Češka světovou jedničku potrápí
article image

3.10.2016

Šestkrát už s ní hrála, porazila ji jen jednou. Česká tenistka Barbora Strýcová potká světovou jedničku Němku Angelique Kerber v Pekingu a bude to na gamy dlouhý zápas.

Už se znají hodně dobře, vždyť se letos potkají počtvrté. Napoprvé v Miami prohrála Češka hladce 1:6, 1:6 a navázala na předchozí tři utkání, kdy neměla šanci. Jenže na antuce v Madridu pak Němku zaskočila 6:4, 6:2 a i na turnaji v Cincinnati, který byl generálkou na grandslamové US Open, které pak Kerber ovládla, Strýcová padla až po dvouhodinovém boji 6:7, 4:6. V jakém světle se představí v Asii? Ve Wu-chanu prošla do čtvrtfinále, v prvním kole v Pekingu otočila těžký zápas proti další Němce Siegemund. Dá se očekávat, že proti Kerber, na konci sezóny už přece jen unavené, to bude festival ztracených podání. Obě hráčky mají právě na vlastním servisu slabinu, naopak rády atakují při returnu. Pokud české bojovnici »neodejde« hlava, měla by to být znovu vyrovnaná bitva s relativně otevřeným koncem. Každopádně diváci se mohou těšit na dlouhý duel.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Kerber A. - Strýcová B. 19,5 + 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip