Články

Kazaň – Slovan: urputná bitva pro domácí
article image

22.8.2016

Protřelý kouč Miloš Říha loni dokázal Slovan protlačit do play off, v němž jeho svěřenci notně potrápili pozdější finalisty z CSKA Moskva. Ani v nové sezoně nechce být slovenský mančaft jen do počtu, hvězdnou Kazaň potrápí.

Celek z Bratislavy v létě ulovil několik zajímavých jmen a netají se touhou uspět v play off, v němž loni skončil hned v prvním kole na CSKA. Velkou posilou do ofenzívy je zkušený Kyle Chipchura, jenž odehrál v NHL téměř 500 zápasů, tvrdit muziku v útoku by měl také Radek Smoleňák, který byl loni nejlepším střelcem Záhřebu. Góly se pak čekají od někdejšího tahouna Minsku Jonathana Cheechooa, jenž za tři sezony v KHL ve 157 zápasech nasbíral skvělých 124 bodů (59+65). Zatímco směrem dopředu vypadá Slovan silně, defenzívu jistě oslabily odchody Barkera a Višňovského. Kazaň tradičně patří mezi nejsilnější celky Východní konference, ovšem loni neprožila příliš podařený ročník, když hned v 1. kole play off vypadla v sedmi zápasech s Ufou. V klubu se tak odhodlali k několika změnám především v obraně (příchody Batyršina, Paigina), do útoku pak získali českého rychlíka Jiřího Sekáče, jenž se tak po dvou letech v zámoří vrátil do KHL. Kazaň vždy výtečně bránila a na tom se asi v nové sezoně nic nezmění. Velkou přestřelku se Slovanem tak neočekávám…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Kazaň - Slovan 5,5 1/-5,5 2.35

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip