Články

Kazaň – Petrohrad: urvou hosté i druhý finálový duel?
article image

12.4.2015

Už byli jednou nohou na dovolené, stáli nad propastí, a teď je vše naruby! Hokejisté SKA Petrohrad otočili semifinálovou sérii KHL a v Kazani vyhráli i úvodní finálový mač. Jak dopadne ten druhý? Vrátí se domácí na vítěznou vlnu?

Kazaň

+ skvělá defenzíva, výhoda domácího ledu

- v útoku tápou

Petrohrad

+ úderný útok, hvězd Kovalčuk a Thoresen

- občasná nedisciplinovanost

 

Léta jsou považováni za nejbohatší hokejový klub Evropy, přesto ještě nikdy nezískali vytoužený Gagarinův pohár. Pro borce Petrohradu byla dosavadním maximem jen dvě semifinále play off, a tak vyhazov dostával jeden trenér za druhým.

Letos ve finále Západní konference prohrávali s rivaly z moskevského CSKA 0:3 na zápasy a vypadalo to na další fiasko. Jenže pak přišel neskutečný obrat: 4 výhry v řadě a postup! A do velkého finále vstoupili Petrohradští suverénně, když v Kazani vyhráli 4:2. Přitom borci domácího AK Bars jsou pověstní svojí skálopevnou obranou, v semifinálové sérii s Novosibirskem dostali v pěti duelech jen 3 góly! Sami jich přitom dali jen 5, další dva přidali v prodloužení – i to jim k postupu stačilo. Zvláštní je, že se nechali od SKA na úvod finále tak zaskočit, vždyť v základní části vyhráli oba vzájemné zápasy 3:1 a 5:1. Teď jsou pod tlakem, zato hosté jsou v pohodě. Projeví se to i na finálovém duelu číslo dva?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Kazaň - Petrohrad 0 2.20
Počet gólů - Kazaň - Petrohrad 4,5 - 1.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip