Články

Kazaň – Petrohrad: bitvu lídrů soutěže ovládne defenzíva
article image

2.10.2013

Tohle je svátek hokejové KHL! Poprvé si to v letošním ročníku rozdají elitní týmy soutěže, momentálně vládnoucí svým konferencím. Kazaň se pyšní skvělou defenzívou, Petrohrad se lehce trápí v útoku, takže se dá čekat menší gólová úroda.

Milionářský Petrohrad, nejbohatší klub Evropy, před sezónou posílil o zámořské „emigranty“ Kovalčuka s Červenkou či gólmana Saláka. Ti všichni mají klubu konečně zajistit vysněný Gagarinův pohár. Zatím to vypadá slibně, hokejisté SKA vládnou Západní konferenci. Jenže v poslední době jim zvlhl střelecký prach, dvakrát za sebou dali jen dva góly.

Naproti tomu Kazaň se pere s Astanou o čelo Východní konference, a to zejména díky fantastické defenzívě – v posledních deseti zápasech inkasovala pouhých 11 branek! Vzájemné duely s Petrohradem bývají hodně vyrovnané, vždyť hned čtyři z minulých osmi rozhodly až nájezdy. V lednu Kazaň rivala doma přetlačila 3:1 a podobně gólově chudý duel se dá očekávat i nyní.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Kazaň - Petrohrad 4,5 - 2.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip