Články

Kazachstán – Česko: těžce vydřený triumf!
article image

12.10.2014

O takovém vstupu do kvalifikace asi ani nesnili! Čeští reprezentanti vytěžili z úvodních duelů s Nizozemskem a Tureckem šest bodů a třetí výhrou v řadě by výrazně nakročili k postupu na ME. Kazaši ale budou kousat!

Sázka na vymodleného trenéra Pavla Vrbu se zatím ukazuje jako trefa do černého! V přátelácích sice hra českého týmu skřípala, ovšem v ostrých duelech už svěřenci někdejšího plzeňského kouče válí! V prvním utkání doma přehráli a zaslouženě porazili hvězdné Nizozemsko 2:1 a stejný výsledek vybojovali také na horké půdě v Istanbulu. Nutno však podotknout, že Turci byli především v prvním poločase lepším týmem, jejich šance však Češi přečkali téměř bez újmy a velkou bojovností a touhou po úspěchu nakonec strhli vítězství na svou stranu. Zatímco v prvních dvou kvalifikačních duelech vycházeli Rosický a spol. ze zabezpečené obrany a spoléhali na rychlé ofenzivní kontry, proti Kazachstánu to bude úplně jiné utkání, v kterém budou muset hlavně tvořit a dobývat kompaktní domácí obranu. A o tom, že to není nic jednoduchého, se naposledy přesvědčili hvězdní Nizozemci, kteří s Kazachstánem doma od 17. minuty nečekaně prohrávali a defenzívu svého soka více než hodinu marně zkoušeli prolomit! Zdolat obranný val se jim povedlo až v 62. minutě zásluhou Huntelaara, vítězství na jejich stranu strhl šťastně tečovanou střelou Affelay pouhých osm minut před koncem, kdy už Kazaši hráli bez vyloučeného Dzolchiyeva! Češi mají v kádru kreativní borce (Rosický, Dočkal, Krejčí, Pilař, Darida), kteří by se v Kazachstánu mohli prosadit, ovšem daleké cestování, náročný duel s Tureckem v nohách i umělá tráva, na které se bude v Astaně hrát, by si mohly na výkonu národního týmu vybrat svou daň. Vítězství by měli čeští borci nakonec vybojovat, žádný střelecký koncert ale nepředvedou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Kazachstán - Česko 1:0 0 3.36

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip