Články

Kärpat – Sparta: Finové doma zvítězí
article image

9.11.2015

Mančaft z Oulu přicestoval k prvnímu utkání osmifinále Ligy mistrů do Prahy s cílem zvítězit, ovšem prohra 2:4 mu zkomplikovala plány na postup. V domácí odvetě tak musí Kärpät pořádně přiložit pod kotel, jinak půjde z kola ven.

Úřadující finský šampion z Oulu klade na Ligu mistrů velký důraz a netají se touhou celou soutěž ovládnout. Do Prahy k prvnímu duelu se Spartou cestoval s perfektní bilancí šesti výher v šesti zápasech a jedinou inkasovanou brankou a od prvních minut potvrzoval kvalitu, už v sedmé minutě šel do vedení! Sparta však postupně přidala a v polovině druhé třetiny po slepených brankách Přibyla a Čajkovského otočila skóre. Náskok už svěřenci kouče Jandače neztratili a konečný triumf 4:2 jim tak dává solidní šance na postup. Jenže odveta ve Finsku nebude jednoduchá! Oulu je takticky vyspělý mančaft, jeho hráči skvěle bruslí, hrají důrazně a výtečně brání. Na vlastním ledě jistě předvedou kvalitnější výkon než v Praze, kde především v ofenzívě zklamali a nevyužili devět přesilovek! Sparta bude vzdorovat, výhru ale ukořistí Kärpät!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Oulu - Sparta 1 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip