Články

Kärpät – SaiPa: obhájce půjde do čela
article image

15.11.2015

Poskočit na první místo finské hokejové ligy mohou hokejisté mistrovského Kärpätu, stačí k tomu maličkost – porazit na vlastním ledě SaiPa. A to rozhodně není pro mančaft z Oulu nesplnitelným úkolem, předvede kvality a půjde do čela!

Loni si to oba mančafty rozdaly ve čtvrtfinále play off a vzájemné sérii jasně dominoval Kärpät, jenž postoupil v pěti zápasech a nakonec si dokráčel až pro mistrovskou trofej. V nové sezoně celek z Oulu znovu ukazuje kvality, drží se v závěsu za čelem tabulky a válí také v Lize mistrů, kde prohrál jenom jeden z osmi zápasů a přes pražskou Spartu prošel do čtvrtfinále (2:4, 4:1). Výborné výkony předvádí Kärpät na vlastním ledě, kde v lize vyhrál sedm z deseti duelů a na SaiPa si bude věřit přesto, že letošní první vzájemné utkání na hřišti mančaftu z Lappeenranta prohrál 3:4 v nájezdech. Oulu je takticky velmi vyspělý mančaft, jeho hráči jsou výteční bruslaři, kteří hrají důrazně před svou brankou i v brankovišti soupeřů. SaiPa se aktuálně herně trápí, prohrál pět z posledních šesti duelů. Na ledě mistra se herně ani výsledkově nechytí a prohraje.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Oulu - Saipa 1 1.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip