Články

Karlsruhe – Hamburk: slavný klub nad sestupovou propastí
article image

1.6.201

Patří mezi nejslavnější německé kluby, teď se nad nimi vznáší hrozba sestupu do druhé ligy. Fotbalisté Hamburku hrají v baráži s Karlsruhe a v úvodním duelu doma jen plichtili 1:1. Před odvetou na půdě soupeře nemají zrovna růžové vyhlídky.

Karlsruhe

+ domácí prostředí; motivace; stačí bezbranková remíza

- nezkušenost z velkých zápasů

 

Hamburk

+ kvalitnější kádr; zkušenosti

- narušená psychika; z formy; potíže v ofenzívě

 

 

Ani výhra v posledním kole nad silným Schalke je zcela nespasila, nicméně fotbalisté Hamburku alespoň vyskočili v bundesligové tabulce na 16. příčku a vyhnuli se tak přímému sestupu. Jenže i tak stojí na okraji propasti, protože v úvodním zápase baráže s Karlsruhe doma jen remízovali 1:1. Teď je čeká odveta na hřišti nabuzeného protivníka, který velice touží po návratu mezi německou smetánku.

 

Borci HSV mají za sebou děsivou sezónu, v nichž nastříleli v 34 ligových zápasech pouhých 25 gólů – zdaleka nejméně ze všech týmů! To Karlsruhe ve druhé lize potíže v ofenzívě nemělo, o čemž svědčí 46 branek. Navíc tým měl na konci sezóny pořádnou kliku – na třetí příčku se vyšplhal jen díky dvěma remízám rivalů z Kaiserslauternu v posledních dvou kolech. Baráž tak Karlsruhským vyloženě spadla do klína a chtějí teď toho beze zbytku využít. Připojí se k už postupujícím Ingolstadtu a Darmstadtu a vrátí se po sedmi letech do bundesligy?

 

Určitě se dá očekávat nervózní bitva a spíše šachová partie s minimem gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Karlsruhe - Hamburk 0 2.02

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip