Články

Karlovič – Lopez: přestřelka pro chorvatského obra
article image

12.2.2014

Tohle bude velkolepá přestřelka! Ve 2. kole tenisového turnaje v Memphisu si to rozdají chorvatský ranař a španělský útočník. Vyrovnanou bitvu nejspíš rozhodnou tie-breaky, ve kterých bude mít pevnější nervy Karlovič.

Užívá si „života po životě“. Karlovič si loni prošel peklem, bál se o život. Dostal zánět mozkových blan, necítil ruce, upadl do bezvědomí. Po procitnutí si nepamatoval ani svoje jméno. Comeback mu ale vyšel a už znovu začíná být postrachem okolí. Na začátku roku dokonce porazil ve dvou tie-breacích Berdycha. V tom je jeho síla: spoléhat na svůj dělový servis a počkat si na šanci do zkrácené hry. Na turnaji v Záhřebu nedávno nastřílel Němci Brandsovi rekordních 44 es! López je nasazený jako turnajová dvojka, v žebříčku ATP je o více než 50 míst výše, ale jasným favoritem duelu určitě není. Vzájemnou bilanci má v poměru 4:3 lepší Karlovič, vyhrál poslední dva duely. A mohl by ovládnout i očekávanou přestřelku v Memphisu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Karlovic I. - Lopez F. 1 1.99

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip