Články

Karabach – Salcburk: Rakušané budou dominovat
article image

29.7.2014

Brána milionářské Ligy mistrů zůstává dlouhá léta před Salcburkem zavřena, rakouský mančaft ji ovšem chce letos konečně otevřít! Nejprve ale musí z cesty odklidit ázerbajdžánský Karabach a k tomu v prvním utkání výrazně nakročí!

Už je to tradiční kolorit. Se začátkem nové sezony se rozbíhají také předkola Ligy mistrů a v nich se Salcburk připravuje na další velké zklamání. Vždyť si v základní skupině milionářské soutěže naposledy zahrál v roce 1994 a od té doby se marně pokouší vrátit se mezi klubovou elitu starého kontinentu! Například předloni Rakušané šokovali své fanoušky výbuchem s lucemburským Dudelange, v minulé sezoně zase nestačili na turecký Fenerbahce. Alespoň se však dokázali probojovat do Evropské ligy, v níž ukázali kvality a nakonec nakoukli do jarního play off, v němž vyřadili nizozemský Ajax a v osmifinále padli s Basilejí. Podařené pohárové vystoupení i jasná dominance v rakouské lize povzbudily svěřence kouče Hüttera do další práce a nasbírané zkušenosti se jim budou v letošním boji o Ligu mistrů hodit. Karabach se do 3. předkola LM probojoval přes maltskou Vallettu (4:0, 1:0), v osu jeho týmu tvoří domácí fotbalová elita a spousta brazilských krajánků. Kádr hostů je však výrazně kvalitnější a pohárovými duely otřískanější. V útoku pak mají obávaného střelce Jonatana Soriana, jenž byl loni nejlepším kanonýrem Evropské ligy (8 gólů) i rakouské nejvyšší soutěže (31). Také v nové sezoně už pálí ostrými a v úvodních dvou ligových kolech čtyřikrát rozvlnil síť! Proti Karabachu by měl být znovu při chuti a pomůže favoritovi k jasnému vítězství.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Karabach - Salzburg 1:0 2 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip