Články

Karabach – Plzeň: opatrná první půle
article image

31.7.2016

Výhody domácího prostředí v úvodním utkání 3. předkola Ligy mistrů fotbalisté Plzně příliš nevyužili, s Karabachem se rozešli bez branek. V odvetě tak musí zvítězit, jinak se jim sen o milionářské Lize mistrů rozplyne před očima…

Nad konečným výsledkem 0:0 nikdo ve Štruncových sadech nejásal. Bezbranková plichta ale není katastrofou, vždyť si stačí vzpomenout na loňskou sezonu, kdy Západočeši přivezli z Izraele triumf 2:1 nad Maccabi Tel Aviv, nezvládli však domácí odvetu a Lize mistrů museli dát v 3. předkole předčasně sbohem… Svěřenci trenéra Pivarníka byli v prvním zápase lepší než Karabach, který si do Plzně přijel pro remízu, kterou nakonec ukořistil, ovšem územní převahu nedokázali zúročit, protože jim chyběla kvalita ve finální fázi – ostatně jediná přesná střela mezi tři tyče je výmluvnou statistikou. V odvetě musí Západočeši přidat na přímočarosti a přesnosti, v ázerbájdžánském Baku, kde se rozhodující bitva uskuteční, je však čeká velké peklo – klimatické (předpověď hlásí až 36 stupňů) i uměle vytvořené bouřlivými příznivci Karabachu. Z obou stran se čeká – především v úvodu utkání – opatrnější výkon s důrazem na pečlivou defenzívu. První poločas by mohl skončit plichtou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Karabach - Plzeň 0 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip