Články

KANOISTIKA - OH - K4 - 1000m – muži: Češi medaili obhájí
article image

18.8.2016

Před čtyřmi roky si přivezli z Londýna bronz, teď mají členové českého čtyřkajaku na olympiádě v Riu znovu medailové ambice. S motorem Dostálem na palubě by to neměl být velký problém.

Kajakář Josef Dostál exceloval v individuálním závodě a dojel si pro stříbrnou medaili. Tím ještě vzrostly ambice českého čtyřkajaku, který je výkladní skříní české rychlostní kanoistiky. Dostál spolu s Lukášem Trefilem, Danielem Havlem a Janem Štěrbou plánuje navázat na čtyři roky starý úspěch z Londýna. „Cíl je jasný: medaile, nejlíp zlatá,“ smál se. Není divu, se svými kámoši od Londýna nevyšli naprázdno ani na jednom světovém šampionátu. Před dvěma lety v Moskvě stanuli dokonce na nejvyšším stupni! V minulých dnech ale vyvstal problém ohledně velkých střevních potíží háčka Havla, dokonce se zvažovalo jeho nahrazení za Jakuba Špicara. Nicméně Češi by páteční program měli zvládnout v jakékoli sestavě a v sobotním finále se pak úspěšně porvat o cenný kov.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Celkové umístění - Česko 1-3 1.35

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip