Kanada vyhlíží milionovou neporazitelnost

article image

16.5.2015 Přesně tohle finále si nestranní fanoušci přáli! V boji o zlato si to rozdají hokejové supervelmoci Kanada s Ruskem. Javorové listy budou hájit svoji neporazitelnost i pozici favorita. Jenže z ruské ofenzívy jde strach...

Kanada

+šikovnost, rychlost, sebevědomí

-pod tlakem mohou chybovat, respekt k rivalovi

Rusko

+ofenzivní síla, hvězdy se probouzejí

-nedůslednosti v obraně, psychická labilita

 

Jako by chtěli finále ještě více vygradovat. Mezinárodní hokejová federace vypsala jackpot ve výši 1 milionu švýcarských franků pro tým, který na MS vyhraje všechny zápasy v normální hrací době. A Kanaďanům k němu chybí poslední krůček...

Kvůli prémiím milionáři z NHL šampionát nehrají, v sázce je mnohem víc. Zámořský tým dal dohromady elitní výběr srovnatelný s jejich top celky z olympiád. V osmi zápasech parta kolem Crosbyho nastřílela neuvěřitelných 58 gólů a přibrzdili ji až v semifinále Češi. Nicméně i výhra 2:0 mohla být mnohem vyšší nebýt excelentního Pavelce v bráně. Je něčeho podobného schopen i jeho ruský kolega Bobrovskij? Gólman Columbusu v semifinále proti USA zářil, jenže kanadské ofenzivní hrátky jsou daleko smrtelnější.

Crosbyho finále?

Na druhou stranu i ruská ofenzíva budí respekt, notabene poté, co tým posílil nejlepší střelec NHL Ovečkin. Přestože důležitost finále je obrovská a oba brankáři mají skvělou formu, přece jen by diváci neměli být ochuzeni o dostatek šancí a snad i gólů, na což se dá vsadit. Proti Česku hrála opět skvěle dvojička Eberle – Hall i snajpr Spezza, fanoušci pořád čekají na bodovou explozi Crosbyho. Zkuste věřit, že se zázračný Sid blýskne právě ve finále!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Kanada - Rusko 5,5 + 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip