Články

Kanada – Švédsko: obhájci titulu Seveřany přestřílejí
article image

18.5.2016

Selhali s Finy a za trest je čekají už ve čtvrtfinále MS nepříjemní Švédové. Dokážou se obhájci titulu z Kanady oklepat? Síla týmu je velká a duel, nejspíš bohatý na góly, javorové listy vyhrají.

Mysleli si, že další tři body jim připlavou na konto samy? Jak jinak si vysvětlit vlažný výkon Kanaďanů v duelu proti borcům Suomi, který odehráli na půl plynu a k 34 vstřeleným brankám v šesti utkáních nepřidali žádnou. „Poučíme se z toho a zlepšíme se,“ slíbil i útočník Hall. Kanaďanům do karet hraje nejen to, že soupeř se musel přesouvat z Moskvy do Petrohradu. Seveřané jsou totiž letos jen odvarem obvyklého elitního týmu, inkasují nezvykle mnoho branek a padli se všemi silnějšími protivníky. A až na ně agresivně hrající zámořští borci vlétnou, budou mít ve své třetině pořádný chaos. „Naší jedinou šancí je, že ze sebe každý z hráčů dostane to nejlepší,“ prohlásil švédský kouč Marts. Spíš to ale vypadá, že jeho hoši dostanou na frak a vyrazí k domovu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Kanada - Švédsko 5,5 1/+5,5 2.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip