Články

Kanada – Rusko: urputný boj gigantů přestřelku nepřinese
article image

23.9.2016

Potkali se v generálce na Světový pohár, Kanada vyhrála 3:2 až v prodloužení. Teď si to hokejisté javorových listů rozdají s Rusy v semifinále. A znovu žádnou přestřelku nečekejte.

Prestižní kanadsko-ruský souboj určí prvního finalistu Světového poháru v Torontu. Domácí hokejová reprezentace zvládla první část turnaje suverénně a ovládla bez ztráty bodu základní skupinu, Rusové museli o postup bojovat až do posledního utkání proti Finsku. Jenže teď je sborná odhodlaná rozesmutnit domácí fanoušky. „Bude to obrovsky těžké, ale současně i zábavné. A my se chceme postarat o překvapení,“ usmál se ruský vůdce Ovečkin. Rusové touží po satisfakci. Na turnaji nejlepších hráčů naposledy zvítězili ještě jako SSSR na Kanadském poháru v roce 1981, kdy ve finále rozdrtili domácí výběr 8:1. Od té doby se jim úspěch na nejprestižnějších akcích – olympijských hrách za účasti hráčů z NHL či Světovém poháru – vyhýbá. „Jenže musíme si dát na ně obrovský pozor,“ varoval trenér Babcock. Přestože z domácího výběru jde strach, všichni vědí, že v silách Rusů je postarat se o senzaci. Každopádně při důležitosti utkání se neočekává otevřený hokej ani gólová smršť.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Kanada - Rusko 5,5 - 1.93

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip