Články

Kanada – Německo: Duchene zavelí k výhře
article image

11.5.2016

Javorové listy dominovaly na loňském šampionátu v Praze a také do Ruska přivezly výběr, který drtí konkurenci. V úvodních třech duelech Kanaďané vstřelili bez větších problémů celkem 20 branek a ani Němci je nezastaví.

Suverénním způsobem vykročili za obhajobou titulu mistrů světa hokejisté Kanady. Na úvod šampionátu vyzvali USA, velkým rivalům ale nedali ani „čuchnout“ a triumfem 5:1 ukázali, kdo že to bude pánem skupiny B. V následných duelech s outsidery z Maďarska (7:1) a Běloruska (8:0) si také bez problémů zastříleli, všechny své protivníky převyšují v pohybu, souhře, důrazu i technice. Svěřenci kouče Peterse se hladce dostávají do šancí, které snadno proměňují, také defenzíva Německa se ve vzájemné bitvě jistě pořádně zapotí… Od silného Finska inkasovali Němci pět branek a ani kanadskou ofenzívu neudrží na uzdě. Výbornými výkony se na šampionátu zatím prezentuje šikula Matt Duchene (2+3), útočník Colorada znovu rozvlní síť!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Kan-Něm: Duchene M. ano 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip