Kanada – Německo: druhý koncert Crosbyho a spol.?

article image

3.5.201 Ani se nezpotili. Největší favorité letošního MS z Kanady vyrazili na cestu za zlatem ve velkém stylu, když v prvním utkání skupiny A roznesli neškodné Lotyšsko 6:1. Jejich druhou obětí se má stát Německo, budou opět koncertovat?

Kanada

+ hvězdné individuality, ofenzíva, kreativita, tvrdost

- možné podcenění soupeře

Německo

+ nemá co ztratit, bojovnost, agresivita

- nezkušenost, kvalita

 

Časový posun? Větší kluziště? Žádný problém! Hvězdní Kanaďani se v Praze ihned aklimatizovali a v prvním utkání předvedli své vysoké kvality. Souboj s outsidery z Lotyšska byl zcela v jejich režii, třemi brankami v první třetině rozhodli o osudu utkání a otázkou už pak jen bylo, kolikrát se ještě střelecky prosadí. Svůj gólový účet z úvodního dějství ve zbývajících třetinách nakonec zdvojnásobili, skóre jednostranného utkání uzavřel z trestného střílení kapitán Sidney Crosby. Jeho spoluhráči z prvního útoku MacKinnon (1+2) a Spezza (2+1) také rozvlnili síť, formace kanadského kapitána svou kombinací lotyšské obránce pořádně „motala“.

V druhém duelu Kanaďani vyzvou Německo a znovu by měli ukázat svou extratřídu. Jejich soupeř výběr pro letošní MS s velkou námahou poslepoval, kouč Cortina posbíral celkem 22 omluvenek! Němci tak mají v kádru jediného borce z NHL – Tobiase Riedera, jenž letos v zámoří debutoval v dresu Arizony. Drtivou většinu německého týmu tvoří hráči z nejvyšší domácí soutěže, kvalitou se s hvězdným kanadským soupeřem vůbec nemohou měřit. Němci tradičně dokážou soupeře zaskočit svým důrazem a tvrdostí, tímto stylem hry si ale na Crosbyho a spol. nepřijdou. Uvidíme další kanadskou kanonádu?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Kanada - Německo 1,5 + 1.70
Dá gól (včetně prodloužení) - Kan-Něm: Spezza J. ano 3.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip