Články

Kanada – Dánsko: favorit vyhraje už 1. třetinu
article image

15.5.201

Na úvod podcenili Francouze a padli s outsiderem na samostatné nájezdy. Ale stejnou chybu už Kanaďané nezopakují a v dostizích se Švédy o prvenství ve skupině A si s Dány snadno poradí. A začnou hned od 1. třetiny.

Kanaďané i v Bělorusku patří k hlavním favoritům na titul a o jejich postupu ze skupiny nikdo nepochybuje. Jenže výběr trenéra Dave Tippetta shodil hodně sázkařských tiketů ve svém první zápase v Minsku, protože s podceňovanými Francouzi v základní hrací době jen remizoval a poté padl v nájezdech. Následně však tým hvězd NHL sestřelil 4:1 Slováky a s českou reprezentací šťastně uhájil těsnou výhru 4:3, přestože po dvou třetinách zásluhou pětiminutové přesilovky na konci druhé třetiny vedl už 4:1. Dánové mají v sestavě borce z NHL i z kvalitních evropských lig a určitě nebudou odevzdaným soupeřem. Se Švédy sice padli jasně 0:3, ale poté pořádně potrápili Nory (3:4) a s Italy si poradili s přehledem 4:1. Na loňském šampionátu Kanadě sice podlehli 1:3, ale první třetinu vyhráli… Na podobný vývoj si zámořští plejeři nyní dají velký pozor a už od úvodní dvacetiminutovky půjdou za třemi body.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Kanada - Dánsko 1 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip