Články

Kanada – Česko: javorové listy vyhrají, moc gólů nepadne
article image

16.9.2016

Soubojem s favorizovanou domácí Kanadou vstoupí čeští hokejisté do Světového poháru. Navzdory nadějné přípravě budou outsidery a prohrají, nicméně žádná gólová smršť to nebude.

Proti úřadujícím olympijským vítězům, mistrům světa i obhájcům triumfu na turnaji se budou svěřenci trenéra Jandače snažit překvapit a navázat na výhry z posledních dvou přípravných duelů. Jenže teď tu stojí nejlepší tým světa se svým elitními borci! Ve vzájemných duelech Kanada nad Českem šestkrát za sebou vyhrála, naposledy neuspěla na MS 2010 v Německu. „Kanada má vynikající osobnosti, které se umí obětovat pro tým,“ řekl asistent Prospal. Češi mohou spoléhat snad jen na skutečnost, že domácí borci hnáni dvaceti tisíci diváky budou pod obrovským tlakem. O to důležitější bude start do utkání a je jasné, že hosté se zaměří na absolutní defenzívu. I proto se kanadská mašina bude zpočátku těžko prosazovat a na góly se nadře. Otázka pak je, nakolik budou hráči javorových listů hladoví, pokud se dostanou do pohodlného náskoku. Každopádně na začátku turnaje to bude ještě kostrbatá hra, která přinese poněkud utrápenou domácí výhru.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Kanada - Česko 5,5 1/-5,5 2.46

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip