Kanada - Česko: Jágr zná plán na kanadskou mašinu!

article image

15.5.201 Jde z nich strach! Na mistrovství světa válcují všechno kolem, příděly rozdávají na počkání. Kanaďané přivezli do Prahy hvězdný výběr, který bude v semifinále proti Čechům velkým favoritem. Ale i domácí mají trumfy!

Kanada

+hvězdný výběr, šikovnost, rychlost, sebevědomí

-bouřlivá hala proti nim, nerozchytaný gólman

Česko

+famózní Jágr, bouřlivé prostředí, bojovnost

-nejistá obrana, výpadky ve hře

 

Neuvěřitelných 58 gólů v osmi zápasech. Dvakrát nadělili protivníkům desítku, včera ve čtvrtfinále deklasovali Bělorusko 9:0. Kanadský tým nemá chybu! Zvládl i kritický okamžik ve skupině proti Švédům, kdy stav 0:3 proměnil ve výhru 6:4. Pod kontrolou měl i souboj s českým týmem, který porazil 6:3. „Ale ten výsledek byl pro Čechy asi až moc krutý, protože hráli skvěle, jsou šikovní. Jsem si jist, že se na turnaji ještě potkáme,“ řekla tehdy trochu diplomaticky kanadská superstar Crosby.

A odveta přichází teď v semifinále! Češi nabuzení výborným výkonem ve čtvrtfinále proti Finům nechtějí předem skládat zbraně. Tím spíš, že nastoupí s velkou posilou Tomášem Plekancem z Montrealu. „Jsou hratelní, ale pokud proti nim budeme hrát jen pozičně a mít respekt, dostaneme taky deset. S nimi nemůžete boxovat dvanáct kol, musíte se pokusit o knockout v prvním kole,“ vytasil taktiku na Kanaďany miláček fanoušků Jaromír Jágr, který zničil Finy.

Jak to bude vypadat na ledě? Kanaďané jsou favority a znovu se budou tlačit tvrdě do ofenzívy, což může být pro často nedůslednou obranu domácích obrovský problém. I proto se dá sázet na větší počet branek a má-li se někdo gólově prosadit, tak bezpochyby snajpr Seguin či při přesilovkách bomber od modré Burns.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Kanada - Česko 5,5 + 1.46

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip