Kanada – Bělorusko: kanonáda Javorových listů?

article image

13.5.2015 Do Prahy přivezli hvězdný mančaft a drtí každého, kdo se jim postaví do cesty! Kanadští hokejisté v sedmi zápasech skupiny A neztratili ani bod a vstřelili famózních 49 branek, sfoukne jejich ofenzivní uragán outsidery z Běloruska?

Kanada

+ hvězdný kádr, našlapaná a produktivní ofenzíva, rychlost, technika

- přehršel sebedůvěry a snadné zápasy ve skupině mohou uškodit

Bělorusko

+ nemá co ztratit, šikovní forvardi, dokáže zaskočit favorita

- kvalita kádru, brankáři, prostupná defenzíva

 

Pryč už jsou doby, kdy fyzicky nadupaná Kanada protivníky prostě zválcovala a i s pukem natlačila do branky. Hvězdný výběr kolébky hokeje, který letos válí na světovém šampionátu v Praze, tvoří skvělí bruslaři a výteční technici, kteří parádně kombinují a své soupeře drtí ofenzivním hokejem! Crosby a spol. ve skupině A bez větších problémů přestříleli týmy, které jim měly konkurovat (Švédsko 6:4 a Česko 6:3), s outsidery si pak pohrávali a Německu s Rakouskem dokonce uštědřili potupné desítky! Střelecky řádí především mladíci z Edmontonu Hall (6 gólů) a Eberle (5), daří se ale i Seguinovi (5), Spezzovi (4) či Duchenemu (4). Kdo z nich rozvlní síť i ve čtvrtfinále?

Bělorusko se jako první tým na šampionátu pokusí udržet s rozjetou Kanadu krok, povzbuzením mu mohou být podařené zápasy ze skupiny proti USA (5:2) či Finsku (2:3 v nájezdech). Celek zkušeného kanadského kouče Lewise umí být v ofenzívě nebezpečný, bratři Kosticynové či Kaljužnyj jsou šikovní na puku a mohli by pevnost kanadské obrany prověřit. Do vysněného semifinále ale Bělorusko nejspíše nedovedou, sebevědomá Kanada předvede další kanonádu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým - počet gólů - Kanada - Bělorusko 4,5 + 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip