Články

Kamerun – Chorvatsko: oslabené Afričany porazí
article image

18.6.201

První zápasy oba týmy prohrály, další ztráta je proto nepřípustná. Kameruncům však ze sestavy pro důležitý duel vypadla největší hvězda Eto´o, zatímco Chorvatům se vrací snajpr Mandžukič. To spolu s větší kvalitou kádru rozhodne.

Proti Brazilcům si sice Chorvaté připsali vůbec první gól šampionátu a nic na tom nemění, že si ho vstřelil soupeř. Jenomže poté nepohlídali Neymara, který nejprve vyrovnal a pak poslal Brazilce do vedení po penaltě, o níž se psalo jako o loupeži a o zářezu. I když s favoritem prohráli, sázka na rychlé brejky jim vyšla. S bleskovými kontry měli Brazilci několikrát hodně práce. Proti Kameruncům se jim po disciplinárním trestu vrací do sestavy kanonýr Mandžukič a s ním by se měla celku s dirigenty Modričem a Rakitičem podstatně zvýšit gólová údernost.

Nepřemožitelní kamerunští lvi už zdaleka nejsou tak nepřemožitelní. Sice se na závěrečném turnaji pravidelně objevují, ale z posledních čtrnácti zápasů vyhráli jediný. Nyní si připsali další prohru i přesto, že je dlouho nad vodou drželi rozhodčí, kteří soupeři z Mexika upřeli dva regulérní góly! Výkon týmu nic moc, zahrozili za celý zápas jen třikrát a ve dvou případech u toho byl kapitán Eto'o, který je však pro zranění kolena nyní mimo hru. Bez svého klíčového plejera na Chorvaty stačit nebudou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Kamerun - Chorvatsko 2 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip