Články

Kamerun – Brazílie: „kanárci“ rozhodnou do poločasu
article image

23.6.201

Výkony Brazilců na domácím MS jsou zatím zklamáním, ale k postupu do play off mají přesto nakročeno nejlépe z týmů skupiny A. Zato Kamerunci už balí na zpáteční cestu a s favoritem budou prohrávat už do poločasu.

Na úvod šťastná výhra nad Chorvaty 3:1, ale poté jen bezbranková remíza s Chilany. Neymar sám na vše nestačí a domácí plejeři zatím rozhodně nenaplňují očekávání odborníků a fanoušků. I tak jim s tápajícím Kamerunem stačí pouze remíza k postupu do 12. play off na MS v řadě, pokud nechtějí spoléhat na to, že je do vyřazovací části pošoupnou vítězstvím nad Chorvaty Mexičané. Kamerunci by neměli být pro Brazilce příliš velkou překážkou. S Mexičany sice prohráli těsně 0:1, jenž Chorvaté je vyprášili 0:4 a africký tým tak prohrál na mistrovství světa už pošesté v řadě a z patnácti posledních duelů na MS zvítězil v jediném. Navíc mu zřejmě bude chybět jediný nebezpečný útočník Samuel Eto´o, a tak je domácí borci „načnou“ hned v první půli.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Kamerun - Brazílie 2 1.36

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip