Články

Kalloni – Panathinaikos: gigant žádnou smršť nepředvede
article image

11.1.201

Jejich výkony jsou kostrbaté, šanci na řecký titul už ztratili. Fotbalisté Panathinaikosu letos tápou a ani na hřišti posledního Kalloni to žádný střelecký koncert v jejich podání nebude.

Letošní sezóna je pro hráče aténského velkoklubu noční můrou. Selhali v předkolech Ligy mistrů i Evropské ligy, doma je to také bída. V tabulce jsou až čtvrtí, herně se jim nedaří, kvůli násilnostem svých fanoušků přišli o 3 body. Pět porážek v 16 zápasech je na ně hotová potupa, navíc rivalové z Olympiakosu mají 20 bodů k dobru. Hráči Kalloni jsou sice letos pro smích, po šesti porážkách v řadě se krčí na dně tabulky s pouhými 7 bodíky, ale nemusejí házet flintu do žita. Nakonec v minulé sezóně dokázali doma giganta porazit 1:0! Nedávno padli s lídrem Olympiakosem 0:2, ovšem oba góly dostali z penalt. V útoku jsou téměř bezzubí, a tak se zase zaměří na přísnou defenzívu. Hráčům Panathinaikosu při jejich mizerné pohodě jistě nějakou dobu potrvá, než na domácí zeď naleznou recept.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Kalloni - Panathinaikos 0 2.24

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip