Články

K. Knapp – S. Errani: italská bitva pro favoritku
article image

30.1.201

V druhém kole pařížského turnaje si to rozdají italské fedcupové reprezentantky Karin Knappová a Sara Erraniová. Sedmá hráčka světa Erraniová má s krajankou výrazně negativní bilanci (0:3), pod Eiffelovkou ale vybojuje premiérový triumf!

Zatímco hvězdná Sara Erraniová na Australian Open vybouchla už v prvním kole, ve kterém nestačila na Němku Görgesovou (3:6, 2:6), Knappová si na kurtech v Melbourne vedla výrazně lépe, i když se o mnoho dál nedostala – na úvod zdolala Argentinku Ormeacheaovou (6:4, 6:2), v dalším kole ale vypadla s Ruskou Šarapovovou. Třetí nasazenou ovšem hodně potrápila a padla až po velké bitvě (3:6, 6:4, 8:10), podařený výkon jí jistě povzbudil do dalších bojů. A v Paříži skutečně začala velmi dobře, i když španělská kvalifikantka Arruabarrenaová nebyla zrovna tou nejkvalitnější soupeřkou (6:4, 6:1). Erraniová si na Australian Open brzké vypadnutí v singlu vynahradila úspěchem v deblu, který s krajankou Vinciovou celý ovládla. Na turnaji v Paříži loni došla až do finále, k tomu má letos zatím daleko. S Knappovou třikrát prohrála, naposledy jí skrečovala duel v Indian Wells v roce 2009. Od té doby ale udělala velký herní pokrok a tentokrát se bude radovat ona!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Knapp K. - Errani S. 2 1.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip